Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:

Kapitalne cięcie kobiet

0zł / 30min
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
20-250 Lublin> Daszyńskiego 3
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
81 444 28 01

Kapitalne cięcie kobiet Informacja o ofercie:
Szukasz fryzjera, który potrafi wyczarować perfekcyjną fryzurę z każdego rodzaju włosów? Postaw na wysoką jakość usług i umów się na strzyżenie u prawdziwego eksperta. Wiedz, iż doświadczony fryzjer damski zadba nie tylko o zrobienie fryzury, dzięki której poczujesz się młodziej. Pomyśli on także o dopasowaniu odpowiedniego koloru, zapewni należytą pielęgnację oraz stylizację twoim włosom, tak byś była w pełni zadowolona z jakości usługi. Stawiaj na usługi realizowane przez umiejętnego fryzjera, dla którego stylowe fryzury damskie to chleb powszedni.
Profesjonalne strzyżenie a także kształtowanie damskiej fryzury. Nasz pracownik należycie dostosuje i wymodeluje znamienitą fryzurę kapitalnie przystosowaną dla Twojego kształtu twarzy a także głowy.

Dobry salon fryzjerski, to taki, w którym panuje miła i przyjazna atmosferacechuje się ciepłym klimatem i przyjazną atmosferą, a profesjonalni fryzjerzy potrafią uczynić z włosami, prawdziwe cuda. Gdy zamierzasz nadać fryzurze nowego wymiaru oraz poczuć się pięknie i wyjątkowo, zapraszmy goraco do zapoznania się z ofertą naszego salonu. Gwarantujemy ciekawe pomysły stylizacyjne, opierane na pomysłach mistrzów sztuki fryzjerskiej, dopasowane do indywiudalnych potrzeb klientów. Zapewniamy również bogatą oferte usług bez względu na płeć czy wiek. Tym co nas wyróżnia to profesjonalizm i konkurencyjne ceny. Słuchamy tego co mówią nasi klienci, szukając wspólnie najlepszych rozwiązań. Pielgnacja włosów nie ma przed nami tajemnic dlatego też chcemy się tą wiedzą dzielić, jednocześnie stosując serię najlepszych na rynku kosmetyków fryzjerskich. Dla nas priorytetem jest satysfakcja klienta, gdyż jest to najskuteczniejsza promocja każdej firmy. Przyjdź i przekonaj się jak jak bogate są nasze propozycje i jak bardzo możesz odmienić swoje życie, zyskując nowy wygląd.


Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: