Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
90-740 Łódź> al. 1 Maja 41
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
792 553 803

Wyróżniające cięcie męskie Informacja o ofercie:
Zadbaj o swój image nie tylko w kwestii ubioru, lecz także atrakcyjnej fryzury. Stawiając na jakość, możesz liczyć na znakomitą fryzurę idealnie dopasowaną do twojego osobistego stylu. Usługi wprawnego strzyżenia mężczyzn w dużym stopniu zależą od doświadczenia i indywidualnych zręczności fryzjera, który umie operować nie tylko maszynką, lecz też nożyczkami, a częstokroć również brzytwą. Fachowe strzyżenie męskie to taki rodzaj usługi, z której powinno się korzystać.
Strzyżenie mężczyzn jest wbrew powszechnemu wierzeniu wymagającą usługą. Choć krótkie włosy obcina się zazwyczaj prędzej aczkolwiek porządnie przygotowana fryzura nadaje właściwy kształt głowie a z tej przyczyny niezmiernie wpływa na całościowy wizerunek twarzy tudzież sylwetki. Nasz salon fryzjerski nie tylko strzyże lecz także radzi oraz poprawnie łączy typ strzyżenia do kształtu głowy i twarzy mężczyzny.

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: