Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
20-410 Lublin> 1 Maja 34B / 10
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
697 945 046

Perfekcyjne obcinanie męskie Informacja o ofercie:
Jeżeli zależy ci na modnej fryzurze, nie oszczędzaj na obcinaniu włosów. Modną fryzurę wykonasz w wyspecjalizowanym salonie fryzjerskim, gdzie w pierwszym rzędzie skupia się na jakości usługi, a nie tylko na jej cenie. Usługi fryzjerskie dedykowane dla mężczyzn to nie tylko usługi obcinania bądź modelowania włosów oraz brody, w dzisiejszych czasach to też mycie włosów, ich farbowanie lub delikatne przyciemnianie siwizny. Jeżeli zależy ci na wyjątkowej fryzurze, nie oszczędzaj na strzyżeniu.
Strzyżenie mężczyzn jest mimo globalnemu wierzeniu wymagającą usługą. Co prawda krótkie włosy strzyże się z reguły prędzej jednakowoż porządnie przygotowana fryzura nadaje zharmonizowany kształt głowie a wskutek tego bardzo wpływa na całościowy wygląd twarzy oraz sylwetki. Nasz salon fryzjerski nie tylko strzyże lecz również radzi jak również właściwie dobiera typ cięcia do kształtu głowy jak również twarzy klienta.

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: