Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:

Znakomite cięcie mężczyzn

0zł / 30min
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
20-538 Lublin> Jutrzenki 16
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
605 358 655

Znakomite cięcie mężczyzn Informacja o ofercie:
Jeżeli zależy ci na atrakcyjnej fryzurze, nie oszczędzaj na obcinaniu włosów. Korzystając z usług uzdolnionych fryzjerów możesz liczyć na modną fryzurę pasującą do twojego stylu jak również twojej twarzy. Usługi wprawnego strzyżenia mężczyzn w największym stopniu zależą od wprawy i indywidualnych zręczności fryzjera, który umie operować nie tylko maszynką, lecz także nożyczkami, a często nawet brzytwą. Gustowny mężczyzna dba o swoje włosy, toteż korzysta z usług zawodowych fryzjerów.
Usługa strzyżenia męskiego jest pomimo globalnemu twierdzeniu trudną usługą. Owszem krótkie włosy obcina się zwykle szybciej jakkolwiek prawidłowo przygotowana fryzura nadaje dostosowany kształt głowie a w następstwie tego wybitnie wpływa na całościowy wizerunek twarzy oraz postury. Nasz salon fryzjerski nie tylko strzyże lecz dodatkowo radzi oraz właściwie dobiera formę strzyżenia do kształtu głowy jak również twarzy mężczyzny.

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: