Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
28-100 Busko-Zdrój> Kopernika 12
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
503 013 719

Najlpesze przycinanie mężczyzn Informacja o ofercie:
Zadbaj o swój wizerunek nie tylko w kwestii ubioru, lecz też modnej fryzury. Gdy stawiasz na jakość, możesz liczyć na znakomitą fryzurę po mistrzowsku dopasowaną do twojego indywidualnego stylu. Strzyżenie męskie chociaż obecnie nader często sprowadzane do podcinania włosów maszynką, w pełni zawodowym wydaniu w żadnym wypadku nie powinno obyć się bez udziału nożyczek, które nadadzą fryzurze ostatecznego kształtu. Stylowy mężczyzna dba o swoje włosy, zatem korzysta z usług zawodowych fryzjerów.
Strzyżenie mężczyzn jest wbrew pozorom wymagającą usługą. Wprawdzie krótkie włosy przycina się najczęściej szybciej aczkolwiek przyzwoicie przyrządzona fryzura nadaje należyty kształt głowie a skutkiem tego bardzo wpływa na całościowy wizerunek twarzy i sylwetki. Nasz zakład fryzjerski nie tylko strzyże ale dodatkowo doradza i stosownie łączy typ cięcia do kształtu głowy a także buzi klienta.

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: