Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:

Świetne cięcie mężczyzn

0zł / 30min
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
33-100 Tarnów> Jasna 65
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
14 624 22 82

Świetne cięcie mężczyzn Informacja o ofercie:
Zadbaj o swój wygląd nie tylko w kwestii ubioru, ale też atrakcyjnej fryzury. Pamiętaj, że męskie strzyżenie to nie tylko maszynka, to także nożyczki, mycie, ukrywanie siwizny bądź modelowanie włosów dla osiągnięcia jak najlepszego efektu. Jeśli zależy ci na idealnej fryzurze, warto zainwestować w usługi kompetentnego fryzjera, który poza obsługą klasycznej maszynki, po mistrzowsku radzi sobie również z nożyczkami i grzebieniem, a przy szczególnych okazjach także z brzytwą. Profesjonalne strzyżenie męskie to taki typ usługi, z której powinno się korzystać.
Strzyżenie męskie jest wbrew pozorom wymagającą usługą. Owszem krótkie włosy przycina się najczęściej prędzej jednak porządnie wymodelowana fryzura nadaje właściwy formę głowie a w następstwie tego bardzo wpływa na globalny wizerunek twarzy i figury. Nasz salon fryzjerski nie tylko strzyże ale również radzi a także właściwie dobiera sposób strzyżenia do kształtu głowy jak również buzi mężczyzny.

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: