Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
46-050 Tarnów Opolski> Dworcowa 3
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
77 464 42 33

Najlpesze strzyżenie męskie Informacja o ofercie:
Kluczowe atrybuty gustownego mężczyzny to stylowy ubiór, porządne buty i modna fryzura. Stylową fryzurę wykonasz w wyspecjalizowanym salonie fryzjerskim, gdzie przede wszystkim koncentruje się na jakości usługi, a nie tylko na jej cenie. Profesjonalne strzyżenie to głównie zdolność fryzjera do wyboru takiej fryzury, która będzie pasowała do danego mężczyzny, będzie przydawała mu uroku i dyskretnej klasy. Pragniesz modnie wyglądać, wybierz fryzjera męskiego, który zna się na swoim fachu.
Strzyżenie mężczyzn jest mimo publicznemu mniemaniu trudną usługą. Choć krótkie włosy obcina się zwykle szybciej lecz poprawnie wymodelowana fryzura nadaje dopasowany formę głowie a z tej przyczyny bardzo wpływa na ogólny wygląd twarzy tudzież postury. Nasz zakład fryzjerski nie tylko strzyże lecz także doradza oraz prawidłowo dobiera rodzaj strzyżenia do kształtu głowy jak również buzi klienta.

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: