Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
97-300 Piotrków Trybunalski> Wojska Polskiego 103 / 1
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
600 859 122

Pierwszorzędne obcinanie mężczyzn Informacja o ofercie:
Istotne przymioty wykwintnego mężczyzny to stylowa odzież, zadbane buty jak również modna fryzura. Stylową fryzurę wykonasz w wyspecjalizowanym zakładzie fryzjerskim, gdzie w pierwszym rzędzie koncentruje się na jakości usługi, a nie wyłącznie na jej cenie. Jeśli zależy ci na pięknej fryzurze, warto zainwestować w usługi kompetentnego fryzjera, który poza obsługą klasycznej maszynki, wspaniale radzi sobie również z nożyczkami oraz grzebieniem, a przy szczególnych okazjach także z brzytwą. Elegancki mężczyzna dba o swoje włosy, tym samym korzysta z usług zawodowych fryzjerów.
Usługa strzyżenia męskiego jest mimo powszechnemu wierzeniu wymagającą usługą. Owszem krótkie włosy przycina się w większości wypadków szybciej jakkolwiek poprawnie wymodelowana fryzura nadaje dostosowany formę głowie a wskutek tego wybitnie wpływa na generalny wizerunek twarzy oraz figury. Nasz salon fryzjerski nie tylko strzyże lecz także doradza i należycie łączy wersję strzyżenia do kształtu głowy oraz buzi klienta.

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: