Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:

Rzetelne przycinanie męskie

0zł / 30min
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
33-100 Tarnów> os. Zielone 10
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
14 624 25 10

Rzetelne przycinanie męskie Informacja o ofercie:
Każdy dbający o siebie mężczyzna winien zadbać o modne ubranie a także stylową fryzurę. Wprawne strzyżenie nożyczkami i maszynką, a jak również pozostałe usługi fryzjerskie to podstawa, jeżeli chcesz się dobrze prezentować w każdej sytuacji. Jeżeli zależy ci na pięknej fryzurze, warto zainwestować w usługi kompetentnego fryzjera, który poza umiejętnością obsługi klasycznej maszynki, imponująco radzi sobie także z nożyczkami oraz grzebieniem, a przy szczególnych okazjach również z brzytwą. Jeśli zależy ci na pięknej fryzurze, nie oszczędzaj na strzyżeniu.
Usługa strzyżenia męskiego jest wbrew pozorom trudną usługą. Chociaż krótkie włosy obcina się w większości wypadków szybciej lecz należycie przyrządzona fryzura nadaje dobrany kontur głowie a stąd niezmiernie wpływa na ogólny wygląd twarzy tudzież postury. Nasz salon fryzjerski nie tylko strzyże ale również doradza oraz prawidłowo dobiera typ cięcia do kształtu głowy jak również twarzy mężczyzny.

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: