Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
20-868 Lublin> Gorczańska 8 / 2
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
81 742 91 11

Imponujące strzyżenie mężczyzn Informacja o ofercie:
Każdy stylowy mężczyzna winien zadbać o modne ubranie jak również stylową fryzurę. Stylową fryzurę wykonasz w wyspecjalizowanym zakładzie fryzjerskim, gdzie przede wszystkim koncentruje się na jakości usługi, a nie wyłącznie na jej cenie. Usługi fryzjerskie dedykowane mężczyznom to nie tylko usługi obcinania bądź układania włosów oraz brody, dzisiaj to także mycie włosów, ich farbowanie czy delikatne przyciemnianie siwizny. Na męskim strzyżeniu nie opłaca się oszczędzać, szczególnie gdy chcesz mieć modną fryzurę.
Usługa strzyżenia męskiego jest wbrew publicznemu mniemaniu trudną usługą. Choć krótkie włosy strzyże się zazwyczaj szybciej jednak przyzwoicie przyrządzona fryzura nadaje dopasowany kształt głowie a wskutek tego niezmiernie wpływa na całkowity wizerunek twarzy oraz figury. Nasz zakład fryzjerski nie tylko strzyże lecz dodatkowo doradza jak również akuratnie dobiera odmianę cięcia do kształtu głowy i twarzy mężczyzny.

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: