Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
33-100 Tarnów> pl. Kościuszki 10
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
660 889 663

Wyśmienite przycinanie męskie Informacja o ofercie:
Każdy szarmancki mężczyzna powinien zadbać o modny ubiór a także szykowną fryzurę. Modną fryzurę wykonasz w wyspecjalizowanym zakładzie fryzjerskim, gdzie przede wszystkim koncentruje się na jakości usługi, a nie wyłącznie na jej cenie. Jeśli zależy ci na idealnej fryzurze, warto zainwestować w usługi kompetentnego fryzjera, który poza obsługą klasycznej maszynki, imponująco radzi sobie też z nożyczkami oraz grzebieniem, a przy specjalnych okazjach również z brzytwą. Szykowny mężczyzna dba o swoje włosy, wobec tego korzysta z usług profesjonalnych fryzjerów.
Strzyżenie męskie jest mimo ogólnemu mniemaniu wymagającą usługą. Chociaż krótkie włosy skraca się z reguły prędzej niemniej jednak należycie przyrządzona fryzura nadaje odpowiedni kontur głowie a tym samym niezmiernie wpływa na całkowity wizerunek twarzy a także postawy. Nasz salon fryzjerski nie tylko strzyże ale również radzi oraz trafnie łączy wariant strzyżenia do kształtu głowy jak również twarzy klienta.

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: