Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
44-200 Rybnik> Dworek 9b
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
32 422 58 53

Najlpesze strzyżenie mężczyzn Informacja o ofercie:
Jeśli zależy ci na stylowej fryzurze, nie oszczędzaj na strzyżeniu włosów. Pamiętaj, iż męskie strzyżenie to nie tylko maszynka, to również nożyczki, mycie, ukrywanie siwizny lub modelowanie włosów dla osiągnięcia jak najlepszego rezultatu. Usługi fryzjerskie dedykowane mężczyznom to nie tylko usługi strzyżenia bądź modelowania włosów i brody, współcześnie to również mycie włosów, ich farbowanie bądź delikatne przyciemnianie siwizny. Profesjonalne strzyżenie męskie to taki rodzaj usługi, z której warto korzystać.
Strzyżenie męskie jest wbrew pozorom wymagającą usługą. Owszem krótkie włosy strzyże się przeważnie szybciej jednakże należycie przyrządzona fryzura nadaje poprawny formę głowie a stąd niezmiernie wpływa na globalny wizerunek twarzy i sylwetki. Nasz salon fryzjerski nie tylko strzyże lecz także doradza a także poprawnie łączy wariant strzyżenia do kształtu głowy i twarzy mężczyzny.

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: