Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
97-300 Piotrków Trybunalski> Sulejowska 9/11
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
509 678 835

Wyśmienite przycinanie mężczyzn Informacja o ofercie:
Zadbaj o swój wygląd nie tylko w kwestii stroju, lecz także atrakcyjnej fryzury. Precyzyjne strzyżenie maszynką oraz nożyczkami, a także inne usługi fryzjerskie to podstawa, jeśli chcesz się odpowiednio prezentować w każdej sytuacji. Usługi fryzjerskie dedykowane mężczyznom to nie tylko usługi strzyżenia bądź modelowania włosów i brody, w dzisiejszych czasach to również mycie włosów, ich farbowanie czy też subtelne przyciemnianie siwizny. Jeśli zależy ci na stylowej fryzurze, nie oszczędzaj na strzyżeniu.
Usługa strzyżenia męskiego jest wbrew globalnemu wierzeniu wymagającą usługą. Chociaż krótkie włosy przycina się przeważnie prędzej jednak odpowiednio przyrządzona fryzura nadaje dobry formę głowie a w następstwie tego bardzo wpływa na ogólny wizerunek twarzy a także figury. Nasz salon fryzjerski nie tylko strzyże lecz również doradza oraz poprawnie dobiera sposób strzyżenia do kształtu głowy jak również buzi mężczyzny.

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: