Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:

Wyborne obcinanie mężczyzn

0zł / 30min
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
04-767 Warszawa> Patriotów 309
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
22 615 27 32

Wyborne obcinanie mężczyzn Informacja o ofercie:
Istotne aspekty gustownego mężczyzny to szykowna odzież, porządne obuwie jak również modna fryzura. Modną fryzurę wykonasz w wyspecjalizowanym salonie fryzjerskim, gdzie w pierwszym rzędzie koncentruje się na jakości usługi, a nie wyłącznie na jej cenie. Wprawne strzyżenie to głównie zręczność fryzjera do doboru takiej fryzury, która będzie pasowała do danego mężczyzny, będzie przydawała mu uroku i dyskretnej klasy. Na męskim strzyżeniu nie warto oszczędzać, zwłaszcza kiedy pragniesz posiadać modną fryzurę.
Usługa strzyżenia męskiego jest wbrew publicznemu twierdzeniu trudną usługą. Chociaż krótkie włosy strzyże się z reguły prędzej niemniej jednak dobrze wymodelowana fryzura nadaje pasujący kontur głowie a stąd wybitnie wpływa na globalny wygląd twarzy tudzież sylwetki. Nasz salon fryzjerski nie tylko strzyże ale dodatkowo doradza a także odpowiednio łączy rodzaj strzyżenia do kształtu głowy i twarzy klienta.

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: