Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
38-400 Krosno> Czajkowskiego 94
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
13 420 30 35

Znamienite strzyżenie mężczyzn Informacja o ofercie:
Każdy dbający o siebie mężczyzna winien zadbać o modny ubiór i szykowną fryzurę. Stylową fryzurę wykonasz w wyspecjalizowanym salonie fryzjerskim, gdzie w pierwszym rzędzie koncentruje się na jakości usługi, a nie wyłącznie na jej cenie. Jeżeli zależy ci na idealnej fryzurze, warto zainwestować w usługi profesjonalnego fryzjera, który poza umiejętnością obsługi klasycznej maszynki, imponująco radzi sobie także z nożyczkami i grzebieniem, a przy wyjątkowych okazjach także z brzytwą. Gustowny mężczyzna dba o swoje włosy, toteż korzysta z usług profesjonalnych fryzjerów.
Strzyżenie mężczyzn jest pomimo publicznemu twierdzeniu trudną usługą. Choć krótkie włosy strzyże się zazwyczaj szybciej jakkolwiek dobrze wymodelowana fryzura nadaje należyty kształt głowie a w związku z tym niezmiernie wpływa na całkowity wygląd twarzy tudzież figury. Nasz salon fryzjerski nie tylko strzyże ale również radzi jak również trafnie dobiera rodzaj cięcia do kształtu głowy i buzi klienta.

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: