Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
20-554 Lublin> Ułanów 5 / 1a
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
81 527 93 58

Znakomite strzyżenie mężczyzn Informacja o ofercie:
Zasadnicze przymioty wytwornego mężczyzny to stylowy ubiór, porządne obuwie jak również modna fryzura. Stawiając na jakość, możesz liczyć na znakomitą fryzurę doskonale dopasowaną do twojego osobistego stylu. Jeżeli zależy ci na pięknej fryzurze, warto zainwestować w usługi profesjonalnego fryzjera, który poza umiejętnością obsługi klasycznej maszynki, imponująco radzi sobie również z nożyczkami i grzebieniem, a przy specjalnych okazjach również z brzytwą. Fachowe strzyżenie męskie to ten typ usługi, z której warto korzystać.
Strzyżenie męskie jest wbrew generalnemu sądzeniu trudną usługą. Choć krótkie włosy przycina się najczęściej prędzej niemniej należycie przygotowana fryzura nadaje poprawny kształt głowie a z tej przyczyny wybitnie wpływa na całkowity wizerunek twarzy oraz figury. Nasz zakład fryzjerski nie tylko strzyże ale dodatkowo radzi jak również akuratnie dobiera wersję strzyżenia do kształtu głowy i twarzy klienta.

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: