Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
00-116 Warszawa> Świętokrzyska 32
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
22 620 80 50

Znamienite strzyżenie męskie Informacja o ofercie:
Jeśli zależy ci na stylowej fryzurze, nie oszczędzaj na obcinaniu włosów. Nie zapominaj, iż męskie strzyżenie to nie tylko maszynka, to również nożyczki, mycie, ukrywanie siwizny bądź modelowanie włosów dla zdobycia jak najlepszego efektu. Jeśli zależy ci na idealnej fryzurze, warto zainwestować w usługi profesjonalnego fryzjera, który poza obsługą klasycznej maszynki, wspaniale radzi sobie również z nożyczkami oraz grzebieniem, a przy specjalnych okazjach także z brzytwą. Jeżeli zależy ci na wyjątkowej fryzurze, nie oszczędzaj na strzyżeniu.
Usługa strzyżenia męskiego jest pomimo ogólnemu sądzeniu wymagającą usługą. Chociaż krótkie włosy skraca się w większości wypadków prędzej niemniej jednak dobrze przyrządzona fryzura nadaje dopasowany kształt głowie a dlatego niezmiernie wpływa na całościowy wygląd twarzy i figury. Nasz zakład fryzjerski nie tylko strzyże lecz także doradza jak również odpowiednio łączy sposób cięcia do kształtu głowy oraz twarzy klienta.

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: