Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
20-024 Lublin> Lipowa 13
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
81 536 22 13

Wyróżniające strzyżenie męskie Informacja o ofercie:
Zadbane, stylowo obcięte włosy to najlepsza wizytówka każdego mężczyzny. Pamiętaj, że męskie strzyżenie to nie tylko maszynka, to też nożyczki, mycie, tuszowanie siwizny czy modelowanie włosów dla zdobycia jak najlepszego efektu. Usługi fryzjerskie dedykowane mężczyznom to nie tylko usługi strzyżenia czy modelowania włosów i brody, współcześnie to również mycie włosów, ich farbowanie czy subtelne przyciemnianie siwizny. Pragniesz atrakcyjnie wyglądać, wybierz fryzjera męskiego, który zna się na swoim fachu.
Strzyżenie męskie jest mimo globalnemu wierzeniu trudną usługą. Choć krótkie włosy skraca się z reguły prędzej jednakże prawidłowo przygotowana fryzura nadaje poprawny kształt głowie a dlatego niezmiernie wpływa na globalny wygląd twarzy a także postawy. Nasz zakład fryzjerski nie tylko strzyże ale dodatkowo doradza a także poprawnie dobiera wariant strzyżenia do kształtu głowy a także twarzy klienta.

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: