Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:

Świetne cięcie męskie

0zł / 30min
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
05-500 Julianów> Julianowska 68d
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
509 286 184

Świetne cięcie męskie Informacja o ofercie:
Zasadnicze aspekty gustownego mężczyzny to szykowna odzież, zadbane buty i modna fryzura. Stawiając na jakość, możesz liczyć na znakomitą fryzurę idealnie dopasowaną do twojego indywidualnego stylu. Usługi wprawnego strzyżenia mężczyzn w dużym stopniu zależą od obeznania i indywidualnych zdolności fryzjera, który potrafi manewrować nie tylko maszynką, ale też nożyczkami, a często nawet brzytwą. Na męskim strzyżeniu nie opłaca się oszczędzać, zwłaszcza gdy pragniesz posiadać modną fryzurę.
Strzyżenie mężczyzn jest mimo powszechnemu wierzeniu wymagającą usługą. Co prawda krótkie włosy strzyże się zazwyczaj szybciej jednakowoż przyzwoicie przygotowana fryzura nadaje dopasowany kształt głowie a w związku z tym bardzo wpływa na ogólny wygląd twarzy tudzież sylwetki. Nasz zakład fryzjerski nie tylko strzyże lecz także doradza a także akuratnie dobiera formę cięcia do kształtu głowy oraz buzi klienta.

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: