Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
35-506 Rzeszów> płk. Iranka-Osmeckiego 6a
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
602 379 985

Pierwszorzędne obcinanie męskie Informacja o ofercie:
Każdy szarmancki mężczyzna winien zadbać o modne ubranie a także stylową fryzurę. Pamiętaj, iż męskie strzyżenie to nie tylko maszynka, to też nożyczki, mycie, tuszowanie siwizny bądź modelowanie włosów dla zdobycia jak najlepszego rezultatu. Wprawne strzyżenie to w pierwszej kolejności biegłość fryzjera do doboru takiej fryzury, która będzie pasowała do danego mężczyzny, będzie dodawała mu wdzięku i dyskretnej elegancji. Elegancki mężczyzna dba o swoje włosy, dlatego korzysta z usług profesjonalnych fryzjerów.
Usługa strzyżenia męskiego jest wbrew pozorom wymagającą usługą. Co prawda krótkie włosy przycina się na ogół prędzej ale należycie przyrządzona fryzura nadaje zharmonizowany kontur głowie a toteż wybitnie wpływa na ogólny wizerunek twarzy tudzież postury. Nasz salon fryzjerski nie tylko strzyże ale również radzi i poprawnie dobiera formę strzyżenia do kształtu głowy jak również buzi klienta.

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: