Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:

Najlpesze cięcie męskie

0zł / 30min
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
42-700 Lubliniec> Częstochowska 2
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
602 430 393

Najlpesze cięcie męskie Informacja o ofercie:
Zadbaj o swój wizerunek nie tylko w kwestii stroju, ale też atrakcyjnej fryzury. Korzystając z usług uzdolnionych fryzjerów możesz liczyć na modną fryzurę pasującą do twojego stylu i twojej fizjonomii. Usługi profesjonalnego strzyżenia mężczyzn w największym stopniu zależą od obeznania i indywidualnych umiejętności fryzjera, który umie operować nie tylko maszynką, lecz też nożyczkami, a często nawet brzytwą. Jeśli zależy ci na wyjątkowej fryzurze, nie oszczędzaj na strzyżeniu.
Usługa strzyżenia męskiego jest wbrew pozorom wymagającą usługą. Wprawdzie krótkie włosy strzyże się w większości wypadków szybciej aczkolwiek odpowiednio wymodelowana fryzura nadaje należyty kształt głowie a z tej przyczyny wybitnie wpływa na generalny wizerunek twarzy oraz figury. Nasz salon fryzjerski nie tylko strzyże lecz dodatkowo radzi oraz prawidłowo dobiera typ cięcia do kształtu głowy i twarzy mężczyzny.

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: