Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
80-894 Gdańsk> Elżbietańska 9/10
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
501 266 977

Wyśmienite strzyżenie męskie Informacja o ofercie:
Każdy elegancki mężczyzna powinien zadbać o modny strój i stylową fryzurę. Miej na uwadze, że strzyżenie męskie to nie tylko maszynka, to też nożyczki, mycie, ukrywanie siwizny lub modelowanie włosów dla osiągnięcia jak najlepszego rezultatu. Profesjonalne strzyżenie to w pierwszej kolejności zdolność fryzjera do wyboru takiej fryzury, która będzie pasowała do danego mężczyzny, będzie przydawała mu uroku i dyskretnej elegancji. Jeżeli zależy ci na modnej fryzurze, nie oszczędzaj na strzyżeniu.
Strzyżenie męskie jest wbrew pozorom wymagającą usługą. Owszem krótkie włosy strzyże się z reguły prędzej ale porządnie przygotowana fryzura nadaje dobrany kształt głowie a stąd bardzo wpływa na generalny wizerunek twarzy i figury. Nasz zakład fryzjerski nie tylko strzyże ale także radzi oraz właściwie dobiera typ cięcia do kształtu głowy oraz buzi klienta.

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: