Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:

Kapitalne obcinanie męskie

0zł / 30min
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
02-972 Warszawa> Sarmacka 17 / 119
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
22 834 14 36

Kapitalne obcinanie męskie Informacja o ofercie:
Zadbane, elegancko ostrzyżone włosy to najlepsza wizytówka każdego mężczyzny. Precyzyjne strzyżenie maszynką oraz nożyczkami, a jak również pozostałe usługi fryzjerskie to podstawa, jeżeli chcesz się porządnie prezentować w każdej sytuacji. Wprawne strzyżenie to w pierwszej kolejności zręczność fryzjera do doboru takiej fryzury, która będzie pasowała danemu mężczyźnie, będzie przydawała mu uroku i dyskretnej klasy. Pragniesz interesująco wyglądać, wybierz fryzjera męskiego, który zna się na swoim fachu.
Strzyżenie mężczyzn jest wbrew pozorom wymagającą usługą. Choć krótkie włosy skraca się zazwyczaj szybciej ale dobrze wymodelowana fryzura nadaje poprawny formę głowie a tym samym bardzo wpływa na całościowy wizerunek twarzy a także figury. Nasz salon fryzjerski nie tylko strzyże lecz także doradza oraz porządnie dobiera odmianę strzyżenia do kształtu głowy jak również twarzy mężczyzny.

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: