Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:

Znakomite obcinanie męskie

0zł / 30min
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
20-082 Lublin> Świętoduska 8
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
697 712 146

Znakomite obcinanie męskie Informacja o ofercie:
Zadbane, stylowo ostrzyżone włosy to najlepsza wizytówka każdego mężczyzny. Pamiętaj, iż strzyżenie męskie to nie tylko maszynka, to także nożyczki, mycie, ukrywanie siwizny lub modelowanie włosów dla uzyskania jak najlepszego efektu. Jeśli zależy ci na pięknej fryzurze, warto zainwestować w usługi profesjonalnego fryzjera, który poza obsługą klasycznej maszynki, wspaniale radzi sobie także z nożyczkami oraz grzebieniem, a przy szczególnych okazjach także z brzytwą. Profesjonalne strzyżenie męskie to taki rodzaj usługi, z której powinno się korzystać.
Usługa strzyżenia męskiego jest pomimo publicznemu sądzeniu wymagającą usługą. Co prawda krótkie włosy przycina się przeważnie prędzej niemniej jednak porządnie przyrządzona fryzura nadaje dobrany kształt głowie a więc niezmiernie wpływa na całkowity wygląd twarzy i postury. Nasz zakład fryzjerski nie tylko strzyże ale także doradza i prawidłowo łączy formę cięcia do kształtu głowy jak również buzi klienta.

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: