Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
44-200 Rybnik> Wodzisławska 6
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
32 433 04 33

Fenomenalne obcinanie męskie Informacja o ofercie:
Fundamentalne przymioty eleganckiego mężczyzny to stylowy strój, porządne obuwie i modna fryzura. Stylową fryzurę wykonasz w wyspecjalizowanym zakładzie fryzjerskim, gdzie w pierwszym rzędzie skupia się na jakości usługi, a nie wyłącznie na jej cenie. Jeśli zależy ci na pięknej fryzurze, warto zainwestować w usługi doświadczonego fryzjera, który poza umiejętnością obsługi klasycznej maszynki, wspaniale radzi sobie też z nożyczkami i grzebieniem, a przy szczególnych okazjach również z brzytwą. Jeśli zależy ci na pięknej fryzurze, nie oszczędzaj na strzyżeniu.
Strzyżenie mężczyzn jest wbrew pozorom trudną usługą. Owszem krótkie włosy skraca się najczęściej szybciej ale odpowiednio przygotowana fryzura nadaje zharmonizowany kształt głowie a toteż niezmiernie wpływa na całkowity wygląd twarzy oraz postawy. Nasz salon fryzjerski nie tylko strzyże lecz także radzi i należycie łączy sposób strzyżenia do kształtu głowy a także buzi klienta.

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: