Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:

Kapitalne cięcie męskie

0zł / 30min
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
33-100 Tarnów> Kościuszki 1
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
14 626 05 61

Kapitalne cięcie męskie Informacja o ofercie:
Zadbaj o swój wygląd nie tylko w kwestii ubioru, lecz też atrakcyjnej fryzury. Stawiając na jakość, możesz liczyć na znakomitą fryzurę bezbłędnie dopasowaną do twojego osobistego stylu. Jeżeli zależy ci na idealnej fryzurze, warto zainwestować w usługi profesjonalnego fryzjera, który poza umiejętnością obsługi klasycznej maszynki, znakomicie radzi sobie też z nożyczkami i grzebieniem, a przy wyjątkowych okazjach także z brzytwą. Gustowny mężczyzna dba o swoje włosy, wobec tego korzysta z usług profesjonalnych fryzjerów.
Strzyżenie męskie jest wbrew pozorom trudną usługą. Co prawda krótkie włosy obcina się przeważnie szybciej niemniej jednak odpowiednio przygotowana fryzura nadaje dopasowany formę głowie a w następstwie tego niezmiernie wpływa na całościowy wygląd twarzy tudzież sylwetki. Nasz salon fryzjerski nie tylko strzyże ale również doradza jak również prawidłowo dobiera model strzyżenia do kształtu głowy a także buzi klienta.

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: