Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
35-113 Rzeszów> Wita Stwosza 70a
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
17 398 40 23

Zniewalające strzyżenie męskie Informacja o ofercie:
Istotne aspekty wykwintnego mężczyzny to stylowy strój, porządne obuwie i modna fryzura. Korzystając z usług zdolnych fryzjerów możesz liczyć na modną fryzurę pasującą do twojego stylu i twojej fizjonomii. Jeżeli zależy ci na pięknej fryzurze, warto zainwestować w usługi doświadczonego fryzjera, który poza obsługą klasycznej maszynki, doskonale radzi sobie także z nożyczkami i grzebieniem, a przy szczególnych okazjach także z brzytwą. Stylowy mężczyzna dba o swoje włosy, dlatego korzysta z usług profesjonalnych fryzjerów.
Usługa strzyżenia męskiego jest wbrew globalnemu mniemaniu trudną usługą. Co prawda krótkie włosy przycina się najczęściej prędzej acz należycie przygotowana fryzura nadaje poprawny kontur głowie a w następstwie tego bardzo wpływa na całościowy wizerunek twarzy i postawy. Nasz salon fryzjerski nie tylko strzyże ale również radzi i stosownie dobiera typ cięcia do kształtu głowy i twarzy mężczyzny.

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: