Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:

Wyśmienite cięcie męskie

0zł / 30min
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
82-400 Sztum> Morawskiego 2 a / 20
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
516 080 444

Wyśmienite cięcie męskie Informacja o ofercie:
Jeśli zależy ci na stylowej fryzurze, nie oszczędzaj na obcinaniu włosów. Gdy stawiasz na jakość, możesz liczyć na piękną fryzurę doskonale dobraną do twojego indywidualnego stylu. Wprawne strzyżenie to przede wszystkim kompetencja fryzjera do wyboru takiej fryzury, która będzie pasowała do danego mężczyzny, będzie dodawała mu wdzięku i dyskretnej klasy. Jeśli zależy ci na niebanalnej fryzurze, nie oszczędzaj na strzyżeniu.
Usługa strzyżenia męskiego jest wbrew pozorom wymagającą usługą. Wprawdzie krótkie włosy przycina się przeważnie szybciej jednakowoż odpowiednio przygotowana fryzura nadaje właściwy kontur głowie a wobec tego wybitnie wpływa na generalny wygląd twarzy tudzież postawy. Nasz salon fryzjerski nie tylko strzyże lecz dodatkowo radzi oraz należycie dobiera formę cięcia do kształtu głowy a także buzi klienta.

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: