Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
42-200 Częstochowa> Pancerna 28
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
530 539 671

Znamienite przycinanie męskie Informacja o ofercie:
Zadbaj o swój wizerunek nie tylko w kwestii ubioru, lecz też modnej fryzury. Precyzyjne strzyżenie nożyczkami oraz maszynką, a jak również pozostałe usługi fryzjerskie to podstawa, jeśli pragniesz się odpowiednio prezentować w każdej sytuacji. Usługi profesjonalnego strzyżenia mężczyzn w największym stopniu zależą od doświadczenia i indywidualnych zdolności fryzjera, który umie manewrować nie tylko maszynką, ale także nożyczkami, a częstokroć również brzytwą. Chcesz atrakcyjnie wyglądać, wybierz fryzjera męskiego, który zna się na swoim fachu.
Usługa strzyżenia męskiego jest wbrew pozorom wymagającą usługą. Owszem krótkie włosy strzyże się z reguły szybciej niemniej jednak porządnie przyrządzona fryzura nadaje dopasowany formę głowie a dlatego niezmiernie wpływa na całkowity wizerunek twarzy tudzież figury. Nasz salon fryzjerski nie tylko strzyże lecz dodatkowo doradza a także właściwie dobiera odmianę strzyżenia do kształtu głowy i buzi klienta.

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: