Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
59-300 Lubin> Sportowa 31b
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
691 627 592

Wyróżniające przycinanie męskie Informacja o ofercie:
Kluczowe przymioty gustownego mężczyzny to stylowa odzież, zadbane obuwie i modna fryzura. Kiedy stawiasz na jakość, możesz liczyć na rewelacyjną fryzurę bezbłędnie dobraną do twojego osobistego stylu. Usługi wprawnego strzyżenia mężczyzn w największym stopniu zależą od wprawy i indywidualnych zręczności fryzjera, który umie operować nie tylko maszynką, lecz też nożyczkami, a częstokroć nawet brzytwą. Chcesz atrakcyjnie wyglądać, wybierz fryzjera męskiego, który zna się na swoim fachu.
Usługa strzyżenia męskiego jest pomimo globalnemu sądzeniu wymagającą usługą. Chociaż krótkie włosy obcina się zwykle prędzej jednak poprawnie wymodelowana fryzura nadaje dobry kształt głowie a w następstwie tego bardzo wpływa na generalny wizerunek twarzy oraz sylwetki. Nasz zakład fryzjerski nie tylko strzyże ale także doradza jak również prawidłowo łączy rodzaj strzyżenia do kształtu głowy a także buzi mężczyzny.

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: