Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:

Dobre cięcie mężczyzn

0zł / 30min
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
20-618 Lublin> Narutowicza 35 / 2
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
81 532 55 88

Dobre cięcie mężczyzn Informacja o ofercie:
Jeżeli zależy ci na atrakcyjnej fryzurze, nie oszczędzaj na obcinaniu włosów. Pamiętaj, iż męskie strzyżenie to nie tylko maszynka, to również nożyczki, mycie, ukrywanie siwizny bądź modelowanie włosów dla osiągnięcia jak najlepszego efektu. Jeżeli zależy ci na idealnej fryzurze, warto zainwestować w usługi kompetentnego fryzjera, który poza obsługą klasycznej maszynki, znakomicie radzi sobie też z nożyczkami i grzebieniem, a przy szczególnych okazjach również z brzytwą. Jeżeli zależy ci na stylowej fryzurze, nie oszczędzaj na strzyżeniu.
Strzyżenie mężczyzn jest wbrew pozorom wymagającą usługą. Wprawdzie krótkie włosy przycina się zwykle prędzej lecz poprawnie przyrządzona fryzura nadaje dobry formę głowie a tym samym wybitnie wpływa na generalny wizerunek twarzy tudzież sylwetki. Nasz salon fryzjerski nie tylko strzyże ale także radzi a także poprawnie łączy wersję cięcia do kształtu głowy i twarzy mężczyzny.

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: