Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:

Dobre obcinanie mężczyzn

0zł / 30min
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
05-555 Tarczyn> Grójecka 16
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
22 717 64 28

Dobre obcinanie mężczyzn Informacja o ofercie:
Elementarne aspekty gustownego mężczyzny to stylowa odzież, porządne buty oraz modna fryzura. Korzystając z usług uzdolnionych fryzjerów możesz liczyć na modną fryzurę pasującą do twojego stylu a także twojej fizjonomii. Jeżeli zależy ci na idealnej fryzurze, warto zainwestować w usługi kompetentnego fryzjera, który poza umiejętnością obsługi klasycznej maszynki, imponująco radzi sobie też z nożyczkami i grzebieniem, a przy szczególnych okazjach również z brzytwą. Na męskim strzyżeniu nie opłaca się oszczędzać, zwłaszcza gdy pragniesz mieć stylową fryzurę.
Strzyżenie męskie jest pomimo generalnemu twierdzeniu trudną usługą. Choć krótkie włosy skraca się zwykle prędzej aczkolwiek należycie wymodelowana fryzura nadaje dobry kontur głowie a w następstwie tego wybitnie wpływa na generalny wygląd twarzy tudzież figury. Nasz zakład fryzjerski nie tylko strzyże ale dodatkowo radzi oraz stosownie dobiera odmianę strzyżenia do kształtu głowy i buzi mężczyzny.

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: