Szukaj usługi

Czego i gdzie szukasz:
Wyszukaj w pobliżu:

Kapitalne cięcie męskie

0zł / 30min
zamawiam usługę
Kategoria:
Gdzie:
38-300 Gorlice> Biecka 10
Firma:
Ocena:
Pracownik:
Domyślny pracownik
Email:
Telefon:
502 564 742

Kapitalne cięcie męskie Informacja o ofercie:
Zadbaj o swój wizerunek nie tylko w kwestii stroju, lecz także atrakcyjnej fryzury. Stawiając na jakość, możesz liczyć na rewelacyjną fryzurę doskonale dobraną do twojego indywidualnego stylu. męskie strzyżenie chociaż obecnie nagminnie redukowane do podcinania włosów za pomoca maszynki, w pełni fachowym wydaniu nigdy nie powinno obyć się bez udziału nożyczek, które nadadzą fryzurze ostatecznego szlifu. Fachowe strzyżenie męskie to taki typ usługi, z której powinno się korzystać.
Strzyżenie męskie jest pomimo ogólnemu sądzeniu wymagającą usługą. Wprawdzie krótkie włosy skraca się na ogół prędzej acz prawidłowo wymodelowana fryzura nadaje pasujący kształt głowie a skutkiem tego bardzo wpływa na całkowity wizerunek twarzy tudzież postury. Nasz salon fryzjerski nie tylko strzyże ale także doradza a także akuratnie łączy formę strzyżenia do kształtu głowy i twarzy klienta.

Zamów usługę:
Zarezerwuj usługę podając swój adres mailowy, wybierając profil użytkownika, wybierając czas i datę wizyty. Jesli zajdzie taka potrzeba przekaż także dodatkowe informacje w polu info.
Opinie usługi
Usługi pracownika:
Usługi z tej samej firmy: